Internet

Twój unikatowy sklep internetowy

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało oryginalne oprogramowanie, które jest proste w obsłudze, ale jednocześnie pełne zaawansowanych opcji. Wszystko dlatego, by zapewnić naszym partnerom i ich klientom usługi na największym poziomie. Założenie sklepu online na naszej platformie to dostęp do narzędzi dopasowanych do różnorodnych oczekiwań osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz przesyłek, także do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – nawet bez podpisywania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z marketplace’ami, programami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami opinii, a to zaledwie fragment proponowanych przez nas narzędzi.

Z prowadzonych przez nas statystyk wynika, że wykorzystywanie stworzonych przez specjalistów Shopelo.pl rozwiązań pozwala firmie oszczędzić od 2 do 4 godzin pracy każdego dnia. Nasi eksperci systematycznie pracują nad aktualizacjami, byś jako sprzedawca mógł skupić się na biznesie, zachowując jednocześnie jak najwięcej czasu. Dostępne pakiety pozwolą Ci dobrać odpowiedni plan, przystosowany do Twoich potrzeb. Ponadto masz szansę przetestowania naszej platformy nieodpłatnie przez dwa tygodnie. Przekonaj się, że używanie jej jest rzeczywiście proste i rozpocznij działalność sprzedażową w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Zakładając sklep internetowy na Shopelo.pl nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to świetny pomysł, jeżeli jesteś miłośnikiem czegoś i marzysz, by połączyć zainteresowanie ze sprzedażą swoich produktów i zarabianiem na tym. To znakomite rozwiązanie, gdy planujesz dorobić do pensji, ale też sprawdzić plan na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie odebrany przez potencjalnych kupujących. Uruchom sklep internetowy na Shopelo.pl i zostań naszym partnerem. Nasi eksperci służą pomocą na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, aby uzyskać więcej szczegółów.